X
Poleć nas swoim znajomym.
Wpisz poniżej adres e-mail.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Informacja kredytowa

Strefa mieszkańca

Jak dojechać do Sosonowej Doliny, zobacz film z przelotu nad nowym dojazdem S8 z Centrum Warszawy:

 

                                                                                                                 

 

Centrum Warszawy (przez Janki):
  Jedziemy z Centrum Warszawy Al. Jerozolimskimi w kierunku wyjazdu na Kraków S7. Mijamy Dworzec Zachodni, Cenrum BlueCity, jedziemy na wprost przez węzły Opacz , Salomea, Janki - kierunek na Kraków. Jedziemy prawym pasem zbliżamy sie do wiaduktu przed Sękocinem Nowym - po prawej widzimy reklamę Hotelu Groman. Zjeżdżamy zjazdem na Słomin na rondo I , skręcamy w lewo pod wiadukt na rondo II i zjeżdżamy drugim zjazdem na Słomin. Po ok 200m za kładką dla pieszych skręcamy w ul. 6-go Sierpnia jedziemy cały czas prosto obok kapliczki, przez skrzyżowanie z ul Janczewicką. Stąd widać już pierwsze budynki naszego osiedla i  biura sprzedaży mieszczącego się przy ul. Szyszkowej 13.

Krakowa, Radomia:
kierujemy się drogą nr 7 na północ. Mijamy miejscowość Łazy i przejeżdżamy skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną w Magdalence. Jedziemy ok. 1 km i skręcamy w prawo do Słomina, w ul. 6-tego Sierpnia jedziemy cały czas prosto. Po przejechaniu około 400 m (do rozwidlenia przy kapliczce), jedziemy dalej prosto w ul. Janczewicką. Stąd widać już pierwsze budynki naszego osiedla i biuro sprzedaży przy ul. Szyszkowej 13.

Centrum Warszawy (przez Piaseczno):
kierujemy się ul. Marszałkowską w stronę Placu Konstytucji. Jadąc dalej (cały czas prosto) ul. Puławską dojeżdżamy do Piaseczna, gdzie następnie skręcamy w prawo, w ul. Słoneczną. Jadąc ok. 5 km przed skrzyżowaniem z Al. Krakowską ( ok. 200m )  na światłach skręcamy w prawo w drogę lokalną na Słomin. Jedziemy ok. 1 km skręcamy w prawo do Słomina ( przed kładką dla pieszych), w ul. 6-tego Sierpnia. Po przejechaniu około 400 m (do rozwidlenia przy kapliczce), jedziemy dalej prosto w ul. Janczewicką. Stąd widać już pierwsze budynki naszego osiedla i biuro sprzedaży przy ul. Szyszkowej 13.

Katowic:
kierujemy się na północ, w stronę Warszawy, Aleją Katowicką. Na wysokości centrum handlowego Maximus skręcamy w prawo, w ul. Braci Leśnej. Jadąc ok. 4 km. dojeżdżamy do skrzyżowania ulic Słonecznej z Aleją Krakowską. Za skrzyżowaniem ( ok. 200m) skręcamy w lewo  w drogę lokalną  i kierujemy się w stronę Warszawy. Jedziemy ok. 1 km i skręcamy w Słominie w prawo ( przed kładką dla pieszych), w ul. 6-tego Sierpnia. Po przejechaniu około 400 m (do rozwidlenia przy kapliczce), jedziemy dalej prosto w ul. Janczewicką. Stąd widać już pierwsze budynki naszego osiedla i biuro sprzedaży przy ul. Szyszkowej 13.