X
Poleć nas swoim znajomym.
Wpisz poniżej adres e-mail.
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Informacja kredytowa

Strefa mieszkańca

Jak dojechać do Sosonowej Doliny, zobacz film z przelotu nad nowym dojazdem S8 z Centrum Warszawy:

 

                                                                                                                 

 

Centrum Warszawy (przez Janki):
na Rondzie Dmowskiego (tzw. przy Rotundzie na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich) wjeżdżamy w Aleje Jerozolimskie. Dojeżdżamy do Placu Zawiszy, a następnie kierujemy się ul. Grójecką w stronę Krakowa. Jedziemy cały czas prosto przez Raszyn, aż miniemy skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na wysokości McDonalds przy Centrum Handlowym Janki. Po około 4 km dojeżdżamy do następnych świateł na skrzyżowaniu Alei Krakowskiej z ulicą Słoneczną. Na światłach zawracamy w stronę Warszawy i po przejechaniu około 1 km, skręcamy w prawo do Słomina, w ul. 6-tego Sierpnia. Po przejechaniu około 400 m (do rozwidlenia przy kapliczce), jedziemy dalej prosto w ul. Janczewicką. Stąd widać już pierwsze budynki naszego osiedla.

Krakowa, Radomia:
kierujemy się drogą nr 7 na północ. Mijamy miejscowość Łazy i przejeżdżamy skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną w Magdalence. Jedziemy ok. 1 km i skręcamy w prawo do Słomina, w ul. 6-tego Sierpnia. o przejechaniu około 400 m (do rozwidlenia przy kapliczce), jedziemy dalej prosto w ul. Janczewicką. Stąd widać już pierwsze budynki naszego osiedla.

Centrum Warszawy (przez Piaseczno):
kierujemy się ul. Marszałkowską w stronę Placu Konstytucji. Jadąc dalej (cały czas prosto) ul. Puławską dojeżdżamy do Piaseczna, gdzie następnie skręcamy w prawo, w ul. Słoneczną. Jadąc ok. 5 km dojeżdżamy do Alei Krakowskiej. Skręcamy w prawo. Jedziemy ok. 1 km w stronę Warszawy i skręcamy w prawo do Słomina, w ul. 6-tego Sierpnia. Po przejechaniu około 400 m (do rozwidlenia przy kapliczce), jedziemy dalej prosto w ul. Janczewicką. Stąd widać już pierwsze budynki naszego osiedla.

Katowic:
kierujemy się na północ, w stronę Warszawy, Aleją Katowicką. Na wysokości centrum handlowego Maximus skręcamy w prawo, w ul. Braci Leśnej. Jadąc ok. 4 km. dojeżdżamy do skrzyżowania ulic Słonecznej z Aleją Krakowską. Skręcamy w lewo i kierujemy się w stronę Warszawy. Jedziemy ok. 1 km i skręcamy w Słominie w prawo, w ul. 6-tego Sierpnia. Po przejechaniu około 400 m (do rozwidlenia przy kapliczce), jedziemy dalej prosto w ul. Janczewicką. Stąd widać już pierwsze budynki naszego osiedla.


Aktualności

Budowa nowej trasy dojazdowej - stan na dzień 24.04.2015r.

Aktualne informacje na temat zaawansowania prac przy budowie trasy wylotowej...

więcej »
Film z przelotu na nową trasą S8.

Witamy, Przedstawiamy w linku film z przejazdu i przelotu nad budową trasy S8, z Centrum Warszawy do osiedla Sosnowa Dolina.

więcej »
Najnowsze zdjęcia nowego dojazdu S7 / S8 do osiedla Sosnowa Dolina.

Najnowsze zdjęcia nowego dojazdu S7 / S8 do osiedla Sosnowa Dolina

więcej »